Terra satijn broekenstretch
Terra satijn broekenstretch is een mooie, stevige en comfortabele stof met een subtiele satijnachtige uitstraling. De stof heeft een warme terra kleur en voelt prettig aan. Door de toevoeging van 2% spandex heeft deze stof een fijne stretch, waardoor hij uitstekend geschikt is voor kleding waarin bewegingsvrijheid en draagcomfort belangrijk zijn.
Met een samenstelling van 78% katoen, 20% polyester en 2% spandex combineert deze stof het natuurlijke draagcomfort van katoen met de praktische eigenschappen van polyester en de rekbaarheid van spandex. Met een gewicht van 240 gram per m² is de stof stevig genoeg voor het maken van mooie broeken en andere kledingstukken die wat meer body mogen hebben.
De terra satijn broekenstretch is natuurlijk ideaal voor het maken van een comfortabele broek of pantalon. Ook voor een rok, bijvoorbeeld een stijlvolle rechte of aansluitende rok, is deze stof heel geschikt. De subtiele satijnglans geeft zelfgemaakte kleding een verzorgde en elegante uitstraling.
Eigenschappen van de stof
Samenstelling: 78% katoen, 20% polyester, 2% spandex
Stofbreedte: 145 cm
Gewicht: 240 gram per m²
Stretch: ja
Geschikt voor: broeken, pantalons, rokken en andere kledingstukken waarbij comfort en stretch gewenst zijn.

